УВАГА!!! Про важливість укладання договорів на вивіз відходів

На території нашої територіальної громади всі жителі домогосподарств користуються послугою вивезення твердих побутових відходів. Проте чи всі у відповідності до чинного законодавства уклали договір на вивезення ТПВ?

ОГОЛОШЕННЯ

Комунальному підприємству "Зодчий" на постійне місце роботи терміново потрібен електрик з допуском до 1000 В.

З Днем матері!

У календарі свят для мами визначений особливий день, який святкується в Україні у другу неділю травня.

День пам'яті та примирення

8 травня весь цивілізований світ відзначає День пам'яті і перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Саме 8 травня капітулювала нацистська Німеччина і тому в цей день по всій Європі шанують пам'ять полеглих у Другій світовій війні.

Привітання з днем народження 1-31 травня 2022 року!

Глинянська міська рада щиро вітає з днем народження депутатку Глинянської міської ради - Чубукіну Ірину Ігорівну, спеціалістку ІІ категорії - Роговець Галину Володимирівну, завідувачку НД с.Перегноїв, бібліотекарку - Швець Надію Ярославівну, завідувачку бібліотеки м.Глиняни - Мазур Галину Євгенівну, завідувачку господарством КНП Глинянська міська лікарня, депутатку Глинянської міської ради - Максимук Лідію Петрівну, спеціалістку КП "Зодчий" - Вантух Тетяну Вікторівну, депутата Глинянської міської ради - Іваськіва Миколу Володимировича, директора Глинянського ЗЗСО І-ІІІ ст., депутата Глинянської міської ради - Когута Тараса Богдановича.

Відбулись громадські слухання

Согодні в актовому залі Глинянського ЗЗСО І-ІІІ ст. відбулись громадські слухання щодо розробки детального плану з метою проведення нового будівництва будівель та реконструкції існуючих будівель для птахівництва на території Глинянської міської ради Львівської області(за межами населеного пункту).