Завершується виконання проекту для Глинянської музичної школи

"Зараз ми знаходимось в підвальному приміщенні Глинянської музичної школи. Підвали були занедбані, та колективом музичної школи були приведені до належного стану та під час повітряної тривоги можуть використовуватись як тимчасове укриття.

Чергове засідання комісії

Відбулись засідання комісій, на яких обговорено важливі питання щодо покращення стану будівель та прибудинкових територій закладів освіти, культури, медичної галузі та стану доріг на території нашої громади. Підготовано звіт в розрізі навчальних закладів громади про виділення коштів на утримання наших установ освітньої галузі.

Спільна толока в місті Глиняни

В Глинянську міську раду надходять багато звернень від активних мешканців міста щодо прибирання тієї чи іншої території міста, зрізання дерев.

Привітання з днем народження -1-31 березня!

Глинянська міська рада щиро вітає з днем народження завідувача військово-облікового бюро- Бодай Наталію Михайлівну, першого заступника міського голови - Леськіва Андрія Васильовича, бухгалтерку КП "Зодчий" - Крушельницьку Марію Григорівну, адміністраторку ЦНАП - Скибінську Ірину Степанівну, спеціаліста І категорії - Волощак Наталію Миколаївну, та завідувача Народного дому в с.Куровичі - Сірант Ганну Михайлівну.