УВАГА!!! ОГОЛОШЕННЯ!!!

Бібрське ЛВУМГ повідомляє про припинення подачі газу споживачам з АГРС Верхня Білка, у зв'язку із проведенням ремонтно-профілактичних робіт з 08:00 год. 08.08.2022р. до 17:00 год. 09.08.2022р. у селах Заставне, Розворяни, Вижняни, Великий Полюхів згідно плану-графікузупинок газорозподільних станцій на 2022 рік.

Вітання з Днем народження 1-31 серпня 2022 року!

Глинянська міська рада щиро вітає з днем народження Рака Ігоря Івановича - начальника фінансового відділу, Мельник Галину Романівну -бухгалтера відділу ОКМСОЗСП(З), Адаміва Романа Павловича - водія, Фостяк Марію Євгенівну - сторожа, Сирватку Андрія Орестовича - головного спеціаліста відділу архітектури і земельних ресурсів, Сеник Руслану Олегівну - завідувача НД с.Якторів, Писко Олександру Андріївну - завідувача бібліотеки с. Куровичі, Оберську Ірину Орестівну - головного бухгалтера КЗ «НВКПО «МОЗІЇКА», Кончука Володимира Лук’яновича - начальника відділу архітектури та земельних ресурсів та Грема Володимира Андрійовича і Лемішку Володимира Ігоровича - депутатів Глинянської міської ради.

УВАГА! ОГОЛОШЕННЯ!!!

Буське відділення АТ "Львівгаз" повідомляє, що у зв'язку з проведенням ремонтно-профілактичних робіт Бібрським ЛВУМГ ТОВ "Оператор ГТС України" буде припинено подачу газу споживачам в наступні терміни:

Чи оплачуються лікарняні під час простою?

Золочівське відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Львівській області (далі – Золочівське відділення) звертає увагу страхувальників, що у разі простою та відсутності потреби дотримання трудового розпорядку лікарняні по тимчасовій непрацездатності не оплачуються, крім лікарняних по вагітності та пологах!