Детальний план території з метою встановлення меж і параметрів земельної ділянки, яка пропонується для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) на вул. Перемишлянська в м. Глиняни Львів

Повідомлення про проведення громадських слухань щодо

День пам'яті захисників України

29 серпня - День пам'яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України. Сьогодні ми вшановуємо військовослужбовців і учасників добровольчих формувань, які загинули, відстоюючи незалежність України.

Звіт міського голови за 2022 рік

У відповідності до законодавства України надаємо для ознайомлення жителів Глинянської ТГ звітування голови громади про роботу міської ради та виконавчих органів за період 2022 року.

Відкриття аптеки в Куровичах

Відбулась подія, яку з нетерпінням протягом десяти років чекали жителі Куровицького старостинського округу.

Підтримка бізнесу Львівської області

Триває реалізація Програми підтримки бізнесу у Львівській області на період воєнного стану на 2023 рік, затверджена розпорядженням від 01.12.2022 №659/0/5-22ВА та Програма підвищення конкурентоспроможності Львівської області на 2021-2025 роки, затверджена рішенням обласної ради від 18.02.2021 №56 Програма підтримки бізнесу у Львівській області на період воєнного стану на 2023 рік працює через два інструменти:

Конкурс малюнків та фотографії "Що для мене Україна?"

Благодійний фонд «Об’єднання світових культур», Український координаційний центр з підвищення правової освіти населення та Українська молодіжна правнича асамблея повідомляє про проведення ІІІ Всеукраїнського конкурсу малюнків та фотографій «Що для мене Україна?», приуроченого до Дня Незалежності України.

Привітання з Днем народження 1-31 липня 2023 року!

Глинянська міська рада щиро вітає з днем народження Рака Ігоря Івановича - начальника фінансового відділу, Мельник Галину Романівну -бухгалтера відділу ОКМСОЗСП(З), Фостяк Марію Євгенівну - сторожа, Сирватку Андрія Орестовича - начальника відділу містобудування та архітектури, Сеник Руслану Олегівну - завідувача НД с.Якторів, Писко Олександру Андріївну - завідувача бібліотеки с. Куровичі, Оберську Ірину Орестівну - головного бухгалтера КЗ «НВКПО «МОЗІЇКА», Кончука Володимира Лук’яновича - начальника відділу архітектури та земельних ресурсів та Грема Володимира Андрійовича і Лемішку Володимира Ігоровича - депутатів Глинянської міської ради.

Оголошення щодо моніторингу та оцінки ступеня безбар’єрності

Відповідно до пункту 9 Порядку проведення моніторингу та оцінки ступеня безбар’єрності об’єктів фізичного оточення і послуг для осіб з інвалідністю, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 26 травня 2021 року № 537, визначено об’єкти, що підлягають моніторингу у 2023 році.