З Днем Матері!

Мама - це наш ангел-охоронець, наш всесвіт. Немає нічого сильнішого, ніж материнська любов. Немає нічого важливішого, ніж материнське серце. Немає нічого безціннішого, ніж материнське тепло. Тому день матері - це особливе свято, яке нагадує про рідну і кохану людину.

Зі Світлим Святом Великодня!

Великдень – найважливіше й найшанованіше християнське свято. Всі віряни чекають його з особливим трепетом, адже у цей день воскрес Ісус Христос, який пожертвував своїм життям, аби врятувати наші.

Двомісячник благоустрою

Щороку у квітні-травні проводиться Двомісячник благоустрою, санітарної очистки та озеленення населених пунктів Глинянської територіальної громади  і кожен мешканець може організувати або долучитись до прибирання нашої громади.

День Чорнобильської трагедії

26 квітня – День Чорнобильської трагедії і Міжнародний день пам'яті жертв радіаційних аварій та катастроф.

З ВЕРБНОЮ НЕДІЛЕЮ!

У це світле весняне свято Вербної Неділі, хочеться побажати Всім миру в душі, достатку в домі, чистих прагнень і намірів, гармонії з близькими. Нехай разом з гілочкою верби, у ваш будинок увійдуть ангели і будуть охороняти і берегти Вас і Вашу родину.  Нехай це свято очистить наші душі та серця, відкривши їх для всього найкращого, хай зробить Вашу родину згуртованішою, хай радістю світяться очі, а вдома панує затишок, гармонія і достаток.