Чергова робоча зустріч з іноземними партнерами

Головою Глинянської ТГ було проведено чергову робочу зустріч з партнерами ґміни Цилестинув (Польща). Було обговорено ряд важливих питань, окреслено основні напрямки співпраці, особливо під час війни.

ДУ «ЛЬВІВСЬКИЙ ОЦКПХ МОЗ» інформує

Дефіцит йоду є важливою медико-соціальною проблемою в багатьох країнах світу, яка безпосередньо пов’язана з харчуванням населення, в першу чергу дитячого. Фізіологічне значення йоду для організму людини полягає в тому, що він бере активну участь у функціонуванні щитоподібної залози, входить до складу її гормонів, які регулюють обмін речовин, енергетичні процеси і теплообмін організму. В західних регіонах України, зокрема на Львівщині, актуальною с проблема йододефіциту. Слід зазначити, що фізіологічною потребою для кожної людини є вживання відповідної добової дози йоду щоденно. Так, для дітей віком до 6 років, добова доза становить 90мкг, 6-12 років -120мкг, для осіб старше 12 років -150мкг, для вагітних - 200мкг. Масова профілактика йододефіциту розрахована на усіх жителів ендемічного регіону і передбачає вживання продуктів харчування, збагачених йодом. При цьому профілактична ефективність досягається при охопленні цими заходами понад 90% населення. Перелік продуктів, збагачених йодом :

ДСНС рекомендує дотримуватися вимог будівельних норм при встановленні печей

Додатком Т ДБН В.2.5-67:2013 «Опалення, вентиляція та кондиціонування» (далі — ДБН). який є обов'язковим до виконання, визначено обмеження застосування пічного опалення, зокрема у житлових, адміністративних та громадських будівлях (гуртожитках, готелях, загальноосвітніх закладах тощо). Також підпунктом 6.8.1 пункту 6.8 розділу 6 ДБН визначено, що для приміщень категорій А, Б, 13 за вибухопожежною та пожежною небезпекою пічне опалення застосовувати не допускається. Одночасно пунктом 6.22 розділу 6 ДБН В.1.1-7:2016 «Пожежна безпека об’єктів будівництва. Загальні вимоги» визначено, що у цокольних, підвальних і підземних поверхах будинку не допускається розташовувати приміщення категорій А і Б за вибухопожежною та пожежною небезпекою, інші приміщення, в яких використовуються або зберігаються горючі легкозаймисті матеріали. Разом з цим підпунктом 2.12 пункту 2 розділу IV Правил пожежної безпеки в Україні, затверджених наказом Міністерства внутрішніх справ України від 30.12.2014 № 1417. зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 5 березня 2015 р. за № 252/26697 (далі - Правила), улаштування тимчасових печей у приміщеннях забороняється. Як виняток, у разі необхідності дозволяється установка тимчасових металевих печей у приміщеннях гуртожитків, адміністративних, громадських та допоміжних будинках підприємств, а також у житлових та дачних будинках, на будівельних майданчиках за умови виконання інструкцій підприємств - виробників цих приладів.

Чергова нарада

5 грудня головою ТГ, в присутності першого заступника Андрія Леськіва, другого заступника Ярослава Паньківа, керівника КП “Зодчий” Василя Яреми, начальниці відділу освіти, культури, молоді і спорту Мирослави Колодій, головних бухгалтерів Наталії Левицької, Марії Крушельницької, Ірини Токар, Надії Колтун та спеціаліста — юриста Мирослава Пилипчука, проведено чергову робочу нараду.

ВІТАННЯ З ДНЕМ ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ!

Збройні Сили — це один з основних елементів цілісності, бепеки і незламноті Української держави, справжня гарантія державного суверенітету.

Вітання з днем народження 1-31 грудня 2022 року!

Глинянська міська рада щиро вітає з днем народження головного спеціаліста фінансового відділу – Колтун Андрія Володимировича, з днем народження бухгалтерів централізованої бухгалтерії відділу освіти, культури, молоді та спорту, охорони здоров’я, соціальних послуг (захисту) - Заверчук Уляну Петрівну та Шульгу Мар’яну Володимирівну,  старосту Підгайчиківського округу – Клосовську Олену Федорівну, депутатів Глинянської міської ради - Буткевича Миколу Федоровича та Шпехт Михайла Адольфовича, а також з днем народження директора КЗ «НВКПО «МОЗІЇКА» - Рудницьку Тетяну Сергіївну.