Вітання з Днем матері!

У календарі свят для мами визначений особливий день, який святкується в Україні у другу неділю травня.

12 травня – Міжнародний день здоров’я рослин

Організація Об’єднаних Націй оголосила 12 травня Міжнародним днем здоров’я рослин. Мета полягає в тому, щоб підвищити глобальну обізнаність про те, як захист здоров’я рослин може допомогти покласти край голоду, зменшити бідність, захистити біорізноманіття та прискорити економічний розвиток .

Повідомлення ТОВ "Стронг Енерджі Захід"

Повідомлення ТОВ "Стронг Енерджі Захід" про намір отримання дозволу на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря Товариство з обмеженою відповідальністю «Стронг Енерджі Захід» (ТОВ «Стронг Енерджі Захід»), ідентифікаційний код суб’єкта господарювання - 43881716, «Юридична, поштова та фактична адреса підприємства: 80720, Львівська обл., Львівський р-н, Глинянська територіальна громада, м. Глиняни, вул. Львівська, 82; контактний номер - +38(067)370-18-71; yupulgun@cpgu.com.ua.

Важлива інформація для підприємців

Запрошуємо долучитись до онлайн-навчання для мікро-,малого та середнього бізнесу «Фінансові можливості для підсилення українського підприємництва».

У неділю 14 травня 2023 року об 15:00 год.

Привітання з днем народження 1-31 травня 2023 року!

Глинянська міська рада щиро вітає з днем народження депутатку Глинянської міської ради - Чубукіну Ірину Ігорівну, спеціалістку ІІ категорії - Роговець Галину Володимирівну, завідувачку НД с.Перегноїв, бібліотекарку - Швець Надію Ярославівну, завідувачку бібліотеки м.Глиняни - Мазур Галину Євгенівну, завідувачку господарством КНП Глинянська міська лікарня, депутатку Глинянської міської ради - Максимук Лідію Петрівну, депутата Глинянської міської ради - Іваськіва Миколу Володимировича, директора Глинянського ЗЗСО І-ІІІ ст., депутата Глинянської міської ради - Когута Тараса Богдановича.

Оголошення про початок розробки стратегії

Глинянська міська рада Львівського району Львівської області оголошує про початок розробки стратегії соціально-економічного розвитку (далі - Стратегія) громади та звіту про її стратегічну екологічну оцінку. Розробник стратегії - ТОВ "Інститут геоінформаційних систем". План заходів необхідних для розробки стратегії та склад робочої групи відповідальний за організацію заходів необхідних для розробки даної стратегії буде оприлюднено додатково.