Вшанування пам'яті жертв голодоморів.

Вшанування пам'яті жертв голодоморів.

  Сьогодні ми вшановуємо 88-мі роковини Голодомору 1932-1933 років, а також і інших голодоморів в Україні. З цією метою, в м.Глиняни біля статуї Божої Матері відбулась спільна молитовна Панахида  за участю священослужителів міста та місцевих жителів. У спільній молитві згадали  усіх жертв голодоморів та схилили голови у скорботі за тими, хто загинув голодною смертю.

ОГОЛОШЕННЯ!

ОГОЛОШЕННЯ!

Шановна громадо! У суботу 27 листопада 2021 року вшановується 88-ма роковина Голодомору 1932-1933 років, а також вшановується пам'ять і інших голодоморів в Україні. З митою вшанування цього пам'ятного дня у Глинянах біля статуї Божої Матері, що поряд з храму св. Миколая о 15.00 відбудеться уже традиційна молитовна акція Панахида за всіма невинноубієнними! Запрошуємо усіх Вас взяти у ній участь!

Відновлення об’єктів інфраструктури.

Відновлення об’єктів інфраструктури.

Ніхто і ніколи ще не досяг і не здобув нічого коли займатись тільки розмовами та повчанням інших, як правильно в нас все має бути. Є звісно, небагато людей, які все вміють і все знають, і всіх повчають. Їх поле діяльності закінчується, коли з пустих розмов потрібно перейти до діла.

Ми сильні духом і нашою єдністю – Володимир Чорнопис

Ми сильні духом і нашою єдністю – Володимир Чорнопис

  У народі є приказка про те, що очам страшно, а руки роблять. Дійсно так і є. Коли дивишся на обшарпану будівлю, яка викликає розпач, іноді не знаєш, з чого починати. А потім крок за кроком починаєш робити. І от уже видно результат, і ти ним задоволений. Чи не кожний господар переживав подібний досвід.