Уникнення помилок при роботі з е-лікарняними !

З 01 жовтня 2021 року всі заклади охорони здоров’я в Україні повинні перейти на формування медичних висновків про тимчасову непрацездатність в електронній формі (наказ Міністерства охорони здоров’я України від 01.06.2021 № 1066 «Деякі питання формування медичних висновків про тимчасову непрацездатність та проведення їхньої перевірки» зі змінами від 28.08.2021 № 1836).

З Днем народження!

З днем народження щиро вітаємо чудову і впевнену в собі жінку, відмінного фахівця, прекрасного медика - Антонишин Мар'яну Ярославівну  . Бажаємо ніколи не допускати помилок ні в роботі, ні в житті, бажаємо завжди досягати поставленої мети і мрії, бажаємо неймовірної сили духу і високого достатку, всього бажаного і необхідного.

До відома жителів громади!

Вивезення твердих побутових відходів на території  Глинянської територіальної громади проводиться КП «Зодчий» у  відповідності до затвердженого графіку.