Чергові роботи з благоустрою

Комунальним підприємством "Зодчий" розпочато роботи по зрізці та санітарній очистці аварійно небезпечних дерев. "До робіт у відповідності до угоди залучено спеціалізовану бригаду з виконання робіт з підвищеною небезпекою." - зазначив директор КП"Зодчий" Михайло Балич. "Іноді бувають роботи,які ми ,не можемо  виконати тільки своїми силами. Зараз проводимо при допомозі бригади альпіністів видалення важкодоступних дерев. Всі інші заплановані заходи будемо допрацьовувати з допомогою спецтехніки." - відмітив голова Глинянської ТГ Володимир Чорнопис.

Чергова робоча зустріч щодо каналізування м.Глиняни

Відбулась чергова планова зустріч з виконавцями робіт по введенні в експлуатацію каналізаційної системи в м.Глиняни. Обговорено проблемні питання, щодо можливості функціонування системи каналізування, зумовлених військовим часом - а саме роботи при відсутності електропостачання. Це дуже болюча проблема, яку не було передбачено проектом. Прийнято рішення щодо продовження пусконалагоджуваних робіт та запуску мережі, який також буде залежати від кількості абонентів та розуміння жителів в потребі отримання технічних умов на підключення до каналізаційної мережі. "В зустрічі взяли участь Андрій Леськів - перший заступник міського голови, Андрій Сирватка - головний архітектор, Наталія Левицька - головний бухгалтер, Михайло Балич - директор КП"Зодчий" - відмітив голова ТГ Володимир Чорнопис.

Особливості обробок пестицидами медоносів

В умовах широкого застосування хімічних препаратів у сільському і лісовому господарстві все гострішою стає проблема охорони і захисту бджіл від отруєнь. Неконтрольоване застосування пестицидів, особливо на медоносних культурах, призводить до масової загибелі бджіл та інших корисних комах, які є запилювачами цих культур. Мед, отриманий з обробленої пестицидами культури, містить їх залишки, що знижує харчові та лікувальні властивості цього цінного продукту. Такий мед є джерелом отруєння бджолиного розплоду, що також негативно впливає на життєздатність та продуктивність бджолосімей і пасіки в цілому.

В громаді продовжуються толоки

Сьогодні на території Глинянської ТГ, а саме в Куровицькому старостинському округу проведено чергову толоку. Як кажуть " Під лежачий камінь ,вода не тече".

Іпотечне кредитування певних категорій громадян, в тому числі військовослужбовців ЗСУ

Приватне акціонерне товариство «Українська фінансова житлова компанія» (далі Укрфінжитло), 100 відсотків акцій якого належить державі в особі Міністерства економіки України, відповідно до Умов забезпечення приватним акціонерним товариством «Українська фінансова житлова компанія» доступного іпотечного кредитування громадян України, затверджених постановою КМУ від 02.08.2022 No856 (далі - Умови), здійснює заходи з забезпечення житлом громадян України.

Чергова приємна подія для здобувачів освіти та нашої Глинянської ТГ

За співфінансування з бюджету  громади та коштів обласного бюджету нами придбано , ще один Школярик. Відділ освіти ,культури, молоді та спорту Глинянської міської ради під керівництвом Мирослави Колодій, обновлює шкільний автопарк. Це дозволить нашим дітям зручно добиратися до  шкільних закладів. Сьогодні новенький автобус марки  IZUSU попрямує до Словітського ЗЗСО І-ІІІ ступенів. Дякуємо начальнику Львівської військової районної державної адміністрації Христині Замулі, заступнику голови Львівської обласної військової адміністрації Івана Собку за підтримку та надання Глинянській ТГ можливості участі в програмі розвитку освіти Львівщини.