Дорогі, милі, єдині, кохані, рідні, незрівнянні, надійні і найкращі жінки Глинянської територіальної громади !

Прийміть від усіх чоловічих сердець найщиріші вітання зі святом Весни! Для нас, чоловіків, весна по-справжньому настає лише тоді, коли ви усміхаєтесь від ніжності і кохання. Це ви даєте нам життя і додаєте до нього наснаги. Це ви надихаєте нас на звершення і перемоги. І тільки ви даруєте нам віру, надію і любов. Ми хочемо радіти життю і радувати життям вас, дорогі бабусі, мами, дружини, сестри, доньки, внучки, кохані, подруги і колеги. Ми бажаємо вам жіночого щастя, гарної долі і багато квітів. А разом з весняними квітами для усіх нас в Україні хай розквітне мир!

Освіта Глинянської територіальної громади

Відбулась зустріч голови Глинянської територіальної громади В. В.Чорнописа, першого заступника А. В. Леськіва, керуючого відділу з напрямку освіта В.П.Демського, старости Перегноївського старостинського округу С.Ониськіва  з освітянами філії ОЗ Глинянська ЗОШ І-ІІІ ст.Перегноївська ЗОШ І-ІІ ст.

Інвестиції в Глинянську територіальну громаду

Відбулася важлива зустріч голови територіальної громади Чорнописа Володимира Васильовича  та  Пільгун Юрія Миколайовича  директора  фірми «Централ Плейс Груп Оперейшин»  з іноземними інвестиціями по  виготовленню крохмалепродуктів. Це стратегічно важлива зустріч, яка в перспективі принесе нашій громаді економічні перспективи, так і створення понад 40 робочих місць. Дане підприємство зареєстровано на нашій території, що надасть нам в майбутньому додаткові надходження до бюджету. Крім цього розглядається пропозиція щодо співпраці з керівниками фермерських господарств , а саме - вирощування певних сортів картоплі для  їх переробки. В свою чергу керівництво Глинянської ТГ запевнило інвесторів у всебічному сприянні.

150 років від дня народження Лесі Українки (Лариси Петрівни Косач-Квітки) (1871-1913), видатної української поетеси, громадської діячки.

Поетеса, драматург-новатор, публіцист, критик, громадський діяч – це лише незначний перелік характеристик Лесі Українки. Її життя стало прикладом боротьби, а її зброя – це слово, яке й зараз є актуальним.

Відбулась VI позачергова сесія VIII скликання Глинянської міської ради Львівського району Львівської області

На сесії розглянуто ряд важливих питань, щодо соціально-економічного розвитку, заслухано керівників відділу освіти, культури, молоді та спорту, охорони здоров’я, соціальних послуг (захисту) Мирославу Колодій, директора Центру надання соціальних послуг Мирославу Бабінську, в.о. керівника КНП «Глинянська міська лікарня» Мар’яну Антонишин.

День пам'яті Героїв Небесної Сотні

20 лютого - День пам'яті Героїв Небесної Сотні на знак вшанування відваги, сили духу і стійкості громадян, які віддали своє життя під час Євромайдану (листопад 2013 року-лютий 2014 року), захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людини, європейське майбутнє України.