Відкриття сироварні.

У Грушківському психоневрологічному інтернаті, що знаходиться на території Глинянської ТГ, відкрили сироварню. Головною метою заходу було ознайомлення з особливостями виробництва та переробки  молочних продуктів.

Толока продовжується

На території Глинянської територіальної громади продовжуються роботи по благоустрою м.Глиняни.

Стратегія розвитку Глинянської об’єднаної територіальної громади

З метою визначення основних напрямків розвитку, обґрунтування принципів просторового та економічного розвитку громади  у довготерміновій перспективі головою Глинянської об’єднаної територіальної громади, Чоронописом В.В.,  була проведена нарада.

Шановні жителі міста та сіл Глинянської територіальної громади!

Адміністрація Глинянської територіальної громади звертається до керівників підприємств, установ та організацій, власників об’єктів торгівлі та сфери послуг незалежно від форм власності, депутатів, жителів міста та сіл громади з проханням привести та щоденно утримувати в належному санітарному стані закріплені за установами та домоволодіннями земельні ділянки, і дотримуватися Правил благоустрою населених пунктів Глинянської громади.