День Чорнобильської трагедії

26 квітня – День Чорнобильської трагедії і Міжнародний день пам'яті жертв радіаційних аварій та катастроф.

З ВЕРБНОЮ НЕДІЛЕЮ!

У це світле весняне свято Вербної Неділі, хочеться побажати Всім миру в душі, достатку в домі, чистих прагнень і намірів, гармонії з близькими. Нехай разом з гілочкою верби, у ваш будинок увійдуть ангели і будуть охороняти і берегти Вас і Вашу родину.  Нехай це свято очистить наші душі та серця, відкривши їх для всього найкращого, хай зробить Вашу родину згуртованішою, хай радістю світяться очі, а вдома панує затишок, гармонія і достаток.

Відбулось засідання опікунської ради та виконавчого комітету Глинянської міської ради

Сьогодні 15 квітня відбулось засідання опікунської ради при виконавчому комітеті Глинянської міської ради. Відповідно до покладених завдань опікунська рада забезпечує захист неповнолітніх осіб та  повнолітніх   , які за станом здоров’я не можуть самостійно здійснювати свої права і виконувати обов’язки, недієздатних осіб, їх особистих, майнових, житлових прав та інтересів.