Толока продовжується

На території Глинянської територіальної громади продовжуються роботи по благоустрою м.Глиняни.

Стратегія розвитку Глинянської об’єднаної територіальної громади

З метою визначення основних напрямків розвитку, обґрунтування принципів просторового та економічного розвитку громади  у довготерміновій перспективі головою Глинянської об’єднаної територіальної громади, Чоронописом В.В.,  була проведена нарада.

Шановні жителі міста та сіл Глинянської територіальної громади!

Адміністрація Глинянської територіальної громади звертається до керівників підприємств, установ та організацій, власників об’єктів торгівлі та сфери послуг незалежно від форм власності, депутатів, жителів міста та сіл громади з проханням привести та щоденно утримувати в належному санітарному стані закріплені за установами та домоволодіннями земельні ділянки, і дотримуватися Правил благоустрою населених пунктів Глинянської громади.

Толока продовжується

ОГОЛОШЕННЯ!

Відділ ОКМСОЗСЗ Глинянської міської ради Львівського району Львівської області оголошує прийом заявок на посаду культорганізатора Народного дому міста Глиняни. Кваліфікаційні вимоги: освіта по спеціальності, стаж роботи не менше одного року, комунікабельність, організаційні здібності, вміння працювати з дітьми. Всім охочим звертатися у відділ ОКМСОЗСЗ в с. Словіта, вул. Львівська 31А.

ОГОЛОШЕННЯ !

Відділ ОКМСОЗСЗ Глинянської міської ради Львівського району, Львівської області оголошує прийом заявок на посаду завідувача Народним домом міста Глиняни. Кваліфікаційні вимоги: освіта по спеціальності, стаж роботи не менше двох років, комунікабельність, знання форм і методів організації роботи з населенням. Всім охочим звертатися у відділ ОКМСОЗСЗ в с. Словіта, вул. Львівська 31А.