Інвестиції в Глинянську територіальну громаду

Відбулася важлива зустріч голови територіальної громади Чорнописа Володимира Васильовича  та  Пільгун Юрія Миколайовича  директора  фірми «Централ Плейс Груп Оперейшин»  з іноземними інвестиціями по  виготовленню крохмалепродуктів. Це стратегічно важлива зустріч, яка в перспективі принесе нашій громаді економічні перспективи, так і створення понад 40 робочих місць. Дане підприємство зареєстровано на нашій території, що надасть нам в майбутньому додаткові надходження до бюджету. Крім цього розглядається пропозиція щодо співпраці з керівниками фермерських господарств , а саме - вирощування певних сортів картоплі для  їх переробки. В свою чергу керівництво Глинянської ТГ запевнило інвесторів у всебічному сприянні.

150 років від дня народження Лесі Українки (Лариси Петрівни Косач-Квітки) (1871-1913), видатної української поетеси, громадської діячки.

Поетеса, драматург-новатор, публіцист, критик, громадський діяч – це лише незначний перелік характеристик Лесі Українки. Її життя стало прикладом боротьби, а її зброя – це слово, яке й зараз є актуальним. 

Відбулась VI позачергова сесія VIII скликання Глинянської міської ради Львівського району Львівської області

     На сесії розглянуто ряд важливих питань, щодо соціально-економічного розвитку, заслухано керівників відділу освіти, культури, молоді та спорту, охорони здоров’я, соціальних послуг (захисту) Мирославу Колодій, директора Центру надання соціальних послуг Мирославу Бабінську, в.о. керівника КНП «Глинянська міська лікарня» Мар’яну Антонишин.

День пам'яті Героїв Небесної Сотні

20 лютого - День пам'яті Героїв Небесної Сотні на знак вшанування відваги, сили духу і стійкості громадян, які віддали своє життя під час Євромайдану (листопад 2013 року-лютий 2014 року), захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людини, європейське майбутнє України.

Герої Крут.

        Сьогодні ми вшановуємо 103-ті роковини пам’яті Героїв Крут – юнаків, які поклали свої життя за майбутнє незалежної Української держави. У 1918 році за зброю взялися курсанти і гімназисти, які щойно встали зі шкільної чи студентської лави. Та сама духовна міць і любов до Батьківщини, що рухали їх до бою, у часи незалежної України виводили тисячі людей на Майдан та перетворювали вчителів, юристів, журналістів та багатьох інших на борців, на волонтерів, на захисників нашої держави у війні проти північного агресора. Кількасот українських бійців зійшлися із силами супротивника, що переважали їх чи не вдесятеро, і затримали наступ на Київ на кілька днів. Це дало можливість підписати Берестейський мирний договір, що означав міжнародне визнання української незалежності. Так учорашні учні й студенти ціною власного життя змінили хід історії. Крутяни назавжди стали для нас символом самопожертви і відваги. Тож згадаймо у наших молитвах Героїв Крут, які відійшли у вічність. Віддаймо шану тим, завдяки кому ми живемо в незалежній Україні. Також попросімо у Господа здоров’я і духовних та фізичних сил, захисту й допомоги для тих, хто сьогодні захищає нашу державу від того самого ворога-агресора.