Святкування Дня Незалежності в Глинянській територіальній громаді

Святкування Дня Незалежності України, 24 серпня 2021 року,  в Глинянській територіальній громаді розпочалося з молебеню за Україну у всіх храмах  громади. Після молебеню, біля каплички по вулиці Львівській міста Глиняни та по старостинських округах відбулося віче. Також у м.Глиняни та с.Куровичі були проведені  спортивно-масові заходи та змагання. Далі в Центральному парку м.Глиняни та в с.Куровичі відбувся святковий концерт з нагоди відзначення 30-ї річниці незалежності України.

ОГОЛОШЕННЯ

Звертаємось до усіх мешканців громади та суб’єктів господарювання !!!

ОГОЛОШЕННЯ

Відбулися зміни в програмі святкування Дня Незалежності України та Дня міста. Віче відбудеться о 12 годині біля хреста по вулиці Львівській (біля млина)

ОГОЛОШЕННЯ

Підприємці, які бажають здійснювати вуличну торгівлю під час святкування Дня Незалежності 24.08.2021 року в м. Глиняни, просимо звернутися до Глинянської міської ради.