Увага! Нагадуємо про заборону самовільного випалювання рослинності!

Кожного року, з приходом весни в селах і в містах, на полях та сіножатях, біля лісів, вздовж доріг недобросовісними громадянами та фермерськими господарствами здійснюється самовільне спалювання відмерлої торішньої рослинності через що утворюються значні пожежі, які завдають неповторної шкоди навколишньому середовищу.

День пам'яті Героїв Небесної Сотні

Вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні День пам’яті Героїв Небесної Сотні відзначається щорічно 20 лютого згідно з Указом Президента України від 11 лютого 2015 року № 69/2015 «Про вшанування подвигу учасників Революції Гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні».

День єднання

Відповідно до указу президента сьогодні, 16 лютого, в Глинянській міській раді було урочисто піднято прапор до Дня єднання.